piątek, 18 kwietnia 2014

ZBIGNIEW BONIEK I ADAM NAWAŁKA

Hej, tu Ada. U mnie nazbierały się straszne zaległości! Ale mam nadzieję, że się wyrobię! Tak, więc chcę wam życzyć na początek wesołych świąt, szczęśliwego jajka i jutro każdego w kościele widzę! :) W tym poście praktycznie będą do omówienia trzy sprawy. W tym poście opiszę autograf od selekcjonera Reprezentacji Polski w piłce nożnej pana Adama Nawałki i jak ja to mówię "szefa pzpn" Zbigniewa Bońka. Autografy zdobyłam pisząc na email ( pzpn@pzpn.pl). Autografy oryginalne, z czego bardzo się cieszę. Niedługo, będę miała kolejny autograf pana Zbyszka, pewnie pójdzie on na wymianę ;) Tak, więc dla jasności, zdjęcie, słabej jakości, ale jest! :) 

Zdjęcia bardzo fajne, na tyłu karty p. Adama informacje o nim ;) Czekałam niedługo, naprawdę polecam! :) Nie przedłużając, uzasadnienie, bo mogłabym pisać wszystko w kółko.
ORYGINALNY: Tak, sprawdzone! :)
ILE CZEKAŁAM?: Niecały tydzień.
WAŻNY: Nawet tak, bo bardzo chciałam zdobyć te podpisy :)

BARDZO PRZEPRASZAM wszystkich, którzy pisali do mnie wiadomości email na pocztę, ale nie dość, że ktoś włamał mi się na pocztę to jeszcze usunął wszystkie kontakty i wiadomości. Więc z moich kontaktów do innych gwiazd nici, wszystko muszę szukać od początku. Więc, proszę was o ponowną wiadomość dla tych co byli chętni ;) Email: adacybulska123@interia.pl ;)

A teraz odbiegając troszkę od tematu podpisów: 
DZISIAJ URODZINY OBCHODZĄ AŻ CZWÓRKA POLSKICH SPORTOWCÓW, PRZYPADEK? NIE SĄDZĘ!


WYPCHANYCH SKRZYNEK! <3

3 komentarze: